Dzień Patrona

1 kwietnia 2015 roku w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Wieruszowie miała miejsce uroczystość. Obchodzony był Dzień Patrona naszej Szkoły. Święto rozpoczęło się o godz. 9.00 Mszą św. w Kościele pw. św. Stanisława i Męczennika. Mszy św.

Życzenia

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,  pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju,  serdecznych spotkań w gronie rodziny  i wśród przyjaciół  oraz wesołego Alleluja.

Dzień Patrona Szkoły

Dzień 1 kwietnia 2015 r. będzie Dniem Patrona Gimnazjum. W tym dniu o godzinie 9.00, w kościele p.w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika, odbędzie się msza św., a po niej, o godz. 10.15, w hali sportowej odbędzie się uroczysta Akademia.

Uwaga!

Od 23 lutego 2015 r. obowiązuje nowy rozkład jazdy autobusu szkolnego. Prosimy o zapoznanie się z nim, szczególnie uczniowie dojeżdżający z kierunku Pieczyska. Nowy rozkład znajdziecie w zakładce „Dla uczniów i rodziców”.

Szlachetna Paczka

Drogi Darczyńco, Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza

INFORMACJA O UZYSKANIU DOTACJI NA DOFINANSOWANIE, ZADANIA W RAMACH KONKURSU „MOJA WYMARZONA EKOPRACOWNIA” ZE ŚRODKÓW WOJEWÓDZKIEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI.

Nazwa zadania: Remont i doposażenie pracowni ekologicznej Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Wieruszowie Wartość ogólna zadania: 35856,20 zł. Wysokość oraz forma dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi: dotacja w wysokości 28052,00 zł obejmuje